Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 nov 14:30 Beerse Boys 1 (zon) De Valk 1 (zon)
24 okt 14:30 De Valk 1 (zon) SV Valkenswaard 1 (zon)
7 nov 14:30 Braakhuizen 1 (zon) De Valk 1 (zon)
5 nov 20:00 De Valk 35+1 Bergeijk 35+1
5 nov 21:30 De Valk 35+1 DOSL 35+1
19 nov 21:30 SBC 35+1 De Valk 35+1
5 nov 21:00 SBC 35+1 De Valk 35+1
19 nov 19:30 De Valk 35+1 DOSL 35+1
19 nov 20:30 SV Valkenswaard 35+1 De Valk 35+1
5 nov 19:30 SV Valkenswaard 35+1 De Valk 35+1
19 nov 21:00 De Valk 35+1 Bergeijk 35+1
14 nov 14:30 Hoogeloon 1 (zon) De Valk 1 (zon)
16 nov 20:15 Rood Wit V 1 (zon) De Valk 1 (zon)
31 okt 12:00 De Valk 2 (zon) Bergeijk 2 (zon)
7 nov 9:45 SV Unitas'59 3 (zon) De Valk 2 (zon)
21 nov 12:00 Dommelen 2 (zon) De Valk 2 (zon)
13 nov 15:00 De Valk 2 Rust Roest 1
6 nov 15:00 SCG'18 3 De Valk 2
27 nov 15:00 Bladella 2 De Valk 2
30 okt 15:00 De Valk 2 DVS 2
7 nov 12:00 De Valk 3 (zon) Wilhelmina Boys 3 (zon)
21 nov 12:00 De Valk 3 (zon) DVS 2 (zon)
21 nov 12:00 De Valk 4 (zon) SV Budel 7 (zon)
17 okt 12:00 De Valk 4 (zon) RPC 9 (zon)
31 okt 10:00 Bergeijk 6 (zon) De Valk 4 (zon)
7 nov 12:00 De Valk 4 (zon) Riethoven 4 (zon)
24 okt 12:00 De Valk 4 (zon) RPC 12 (zon)
7 nov 10:00 De Valk 6 (zon) Pusphaira 4 (zon)
17 okt 10:00 De Valk 6 (zon) DOSL 7 (zon)
31 okt 10:00 RKVVO 7 (zon) De Valk 6 (zon)
21 nov 10:00 De Valk 6 (zon) SV Budel 8 (zon)
31 okt 11:00 De Valk 7 (zon) DOSL 4 (zon)
7 nov 10:30 FC Eindhoven AV 4 (zon) De Valk 7 (zon)
21 nov 12:00 UNA 10 (zon) De Valk 7 (zon)
27 nov 14:45 Brabantia JO19-2 De Valk JO19-1
13 nov 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 De Valk JO19-1
20 nov 14:30 De Valk JO19-1 Boskant JO19-1
6 nov 14:30 De Valk JO19-1 Dommelen JO19-2JM
20 nov 13:15 Mierlo Hout JO15-2 De Valk JO15-1
27 nov 13:00 De Valk JO15-1 SJO DEES/Vessem JO15-1JM
6 nov 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 De Valk JO15-1
30 okt 13:00 De Valk JO15-1 Bergeijk JO15-1JM
13 nov 13:00 De Valk JO15-1 DVS JO15-1
20 okt 19:00 De Weebosch JO13-1 De Valk JO13-1
20 nov 15:00 De Valk O23-1 Dommelen O23-3
6 nov 15:00 De Valk O23-1 Dommelen O23-2
27 nov 14:30 EMK O23-1 De Valk O23-1
23 okt 15:00 De Valk O23-1 EMK O23-1
13 nov 16:15 DBS O23-2 De Valk O23-1
30 okt 18:00 UNA O23-2 De Valk O23-1
18 okt 21:05 Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR1 (zaal) De Valk VR1 (zaal)
1 nov 21:05 De Valk VR1 (zaal) De Valk VR2 (zaal)
8 nov 22:00 De Valk VR1 (zaal) Hof van Brabant VR1 (zaal)
5 nov 21:00 De Valk VR1 EFC VR1
5 nov 21:30 Riethoven VR1 De Valk VR1
5 nov 20:30 Dommelen VR1 De Valk VR1
21 nov 10:00 VV Trinitas Oisterwijk VR1 (zon) ST De Valk/Dommelen VR1 (zon)
17 okt 10:00 ST De Valk/Dommelen VR1 (zon) Beerse Boys VR2 (zon)
7 nov 10:00 ST De Valk/Dommelen VR1 (zon) UNA VR1 (zon)
31 okt 10:00 Knegselse Boys VR1 (zon) ST De Valk/Dommelen VR1 (zon)
24 okt 12:00 RPC VR1 (zon) ST De Valk/Dommelen VR1 (zon)
15 nov 21:05 De Valk VR1 (zaal) Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR1 (zaal)
18 okt 20:10 De Valk VR2 (zaal) Hof van Brabant VR1 (zaal)
8 nov 21:05 De Valk VR2 (zaal) Rood Wit V VR1 (zaal)
25 okt 21:05 De Valk VR2 (zaal) Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR1 (zaal)
7 nov 12:00 ST De Valk/Dommelen VR2 (zon) Nederwetten VR1 (zon)
31 okt 14:30 Acht VR1 (zon) ST De Valk/Dommelen VR2 (zon)
17 okt 12:00 ST De Valk/Dommelen VR2 (zon) Pusphaira VR2 (zon)
21 nov 12:00 RPC VR1 (zon) ST De Valk/Dommelen VR2 (zon)
24 okt 12:00 ST De Valk/Dommelen VR2 (zon) ODC VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!