Minisite 2015.jpg
Veld nieuw 01.jpg
Stomerij Bos 2016 finale 02.png
slide3.jpg

Welkom op de website van VV De Valk

Volg hier de laatste uitslagen, het belangrijkste nieuws of het programma voor langs de lijn!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------


    SHOP NU JE TRAININGSKLEDING EN ANDERE VALK-ITEMS IN ONZE NIEUWE CLUBSHOP!


            

 


Laatste Nieuws

23 maart 2017
Op 12 april wordt weer het traditionele Duisenburgh-Schoolvoetbaltoernooi plaats.

18 maart 2017
Tijdens de Buitengewone Algemene Ledenvergadering van afgelopen dinsdag 14 maart 2017, is er een nieuw bestuur geinstalleerd.

9 maart 2017
Ruud van de Rijt start zijn trainersloopbaan in het amateurvoetbal bij De Valk. Van der Rijt volgt hiermee Guillaume van Wilgen op die na twee seizoenen vertrekt naar vv Brabantia.

9 maart 2017
De Valk verrast Prins Fons d'n Urste

17 februari 2017
Doe jij mee?

Meer nieuws

Laatste uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
19-Mar  De Valk 1  - Volharding 1  2 - 1
19-Mar  De Valk 2  - Hapert 2  1 - 1
19-Mar  De Valk 3  - WODAN 4  1 - 1
19-Mar  De Valk 5  - RKVVO 8  0 - 5
19-Mar  De Valk 7  - RKVVO 5  2 - 0
19-Mar  Riethoven 5  - De Valk 6  8 - 2
19-Mar  ZSC VR1  - De Valk VR1  afgelast
18-Mar  De Valk JO17-2  - RKVVO JO17-4  5 - 0
18-Mar  SBC JO19-2  - De Valk JO19-1  3 - 1
18-Mar  De Valk JO19-2  - DVS JO19-3  afgelast
18-Mar  De Valk JO17-1  - Geldrop JO17-2  4 - 1
18-Mar  Brabantia JO17-4  - De Valk JO17-3  afgelast
18-Mar  Waalre JO15-1  - De Valk JO15-1  4 - 1
18-Mar  De Valk JO15-2  - Unitas '59 JO15-8  afgelast
18-Mar  De Valk MO19-1  - Hapert MO19-1  2 - 2
18-Mar  DOSL JO13-1  - De Valk JO13-1  1 - 6
18-Mar  Hoogeloon JO11-1  - De Valk JO11-1  5 - 7
18-Mar  De Valk JO11-2  - FC Cranendonk JO11-1  2 - 9
18-Mar  De Valk JO11-3  - Bergeijk JO11-5  6 - 2
18-Mar  De Valk JO9-3  - DBS JO9-7  1 - 6
18-Mar  Bergeijk JO9-1  - De Valk JO9-2  afgelast
18-Mar  SV Valkenswaard JO9-1  - De Valk JO9-1  afgelast
18-Mar  RPC JO9-4  - De Valk JO9-4  5 - 2
15-Mar  Bladella JO15-4  - De Valk JO15-2  4 - 4
12-Mar  VV Schaesberg 1  - De Valk 1  3 - 2
12-Mar  Waalre 2  - De Valk 2  10 - 3
12-Mar  De Valk 4  - Oirschot Vooruit 5  3 - 0
12-Mar  De Valk 6  - Terlo 3  3 - 3
12-Mar  De Valk VR1  - EFC VR1  7 - 2
12-Mar  UNA 11  - De Valk 5  0 - 2
12-Mar  Nederwetten 3  - De Valk 7  0 - 1
11-Mar  Marvilde JO17-1  - De Valk JO17-1  0 - 7
11-Mar  De Valk JO19-1  - Nuenen JO19-4  6 - 2
11-Mar  De Valk JO17-2  - Netersel JO17-1  2 - 1
11-Mar  Dommelen JO19-3  - De Valk JO19-2  0 - 3
11-Mar  Marvilde JO15-2  - De Valk JO15-2  5 - 3
11-Mar  De Valk JO15-1  - Marvilde JO15-1  10 - 3
11-Mar  De Valk JO17-3  - Geldrop JO17-5  8 - 2
11-Mar  De Valk JO13-1  - EMK JO13-1  7 - 0
11-Mar  De Valk JO11-2  - SV Budel JO11-3  2 - 4

Programma komende week

Datum Wedstrijd Aanvang
25 mrt  De Valk JO7-1  - SV Valkenswaard JO7-2  09:00 uur
25 mrt  De Valk JO9-1  - RPC JO9-1  09:30 uur
25 mrt  De Valk JO9-4  - Unitas '59 JO9-8  09:30 uur
25 mrt  DVS JO9-3  - De Valk JO9-4  09:30 uur
25 mrt  Reusel Sport JO11-3  - De Valk JO11-2  10:15 uur
25 mrt  Reusel Sport JO11-6  - De Valk JO11-3  10:15 uur
25 mrt  De Valk JO11-1  - Tuldania JO11-1  10:30 uur
25 mrt  De Valk JO9-2  - Reusel Sport JO9-1  10:30 uur
25 mrt  De Valk JO13-1  - FC Eindhoven AV JO13-1  11:30 uur
25 mrt  De Valk JO17-3  - Nuenen JO17-7  13:00 uur
25 mrt  RPC JO15-5  - De Valk JO15-2  13:00 uur
25 mrt  De Valk JO15-1  - UNA JO15-2  13:15 uur
25 mrt  SDO '39/HMVV JO19-1  - De Valk JO19-1  14:30 uur
25 mrt  SJO Juventud JO17-1  - De Valk JO17-2  14:30 uur
25 mrt  De Valk JO19-1  - Vessem JO19-1  14:45 uur
25 mrt  SV Valkenswaard JO17-2  - De Valk JO17-1  15:00 uur
25 mrt  Rood WIt V. MO19-1  - De Valk MO19-1  15:00 uur
25 mrt  SV Valkenswaard 3  - De Valk 3  18:00 uur
26 mrt  De Valk 4  - Woenselse Boys 4  10:00 uur
26 mrt  De Valk 6  - BES 4  10:00 uur
26 mrt  De Valk VR1  - Bladella VR1  10:00 uur
26 mrt  Steensel 3  - De Valk 7  10:00 uur
26 mrt  DBS 4  - De Valk 5  10:30 uur
26 mrt  Rood Wit V. 3  - De Valk 2  12:00 uur
26 mrt  Geldrop 1  - De Valk 1  14:30 uur