Werkgroepen

 

Werkgroepen

 

Werkgroep secretariaat

secretaris@vvdevalk.nl

Eric van de Moosdijk

 

Werkgroep financiën

penningmeester@vvdevalk.nl

Jan van Roekel 


 

Werkgroep accommodatie en materialen

secretaris@vvdevalk.nl

<vacature> / Tonnie Geldens

 

Werkgroep Communicatie

communicatie@vvdevalk.nl

Richard van Riet 

 

Werkgroep Sponsoring

sponsoring@vvdevalk.nl

Corné Maas / Willy Senders

 

Werkgroep Kantine

kantine@vvdevalk.nl

Maikel Louwers / Tonnie Geldens

 

Werkgroep Jeugd

jeugd@vvdevalk.nl

Tijs Rademakers / Hans Jansen

 

Werkgroep Senioren en 7/7

senioren@vvdevalk.nl

Harrie van Son

 

Werkgroep Activiteiten                 

activiteiten@vvdevalk.nl

Freek van Laarhoven  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!